П
а
к
у
е
м
Вы тут
Корзина

Корзина

Ваша корзина пуста :(
Давайте это исправим?!
Загляните в акции, хиты продаж
или раздел новинок.

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Правила пользования подарочными сертификатами в розничных точках ПосудоГрад

Постер Подарочные сертификаты в розничных точках магазина ПосудоГрад

Шапка правил пользования подарочным сертификатом ПосудоГрад

1. Загальні умови
1.1 Подарунковий Сертифікат (далі «Сертифікат») - еквівалент грошової суми, вказаною на лицьовій і зворотній стороні самого Сертифікату (далі «номінал Сертифікату»). Сертифікат - є підтвердженням про внесення авансового платежу та надає його власнику право на одноразове придбання товару у магазинах ПосудоГрад на суму, яка еквівалентна номіналу Сертифікату та у межах строку його дії.
1.2 Сертифікат приймається в усіх магазинах ПосудоГрад, вказаних на Сертифікату, окрім інтернет-магазину.
1.3 Купуючи Сертифікат, Ви підтверджуєте згоду з умовами цих Правил.

2. Продаж Сертифіката
2.1 Відпускна ціна Сертифіката вiдповiдає його номіналу.
2.2 Придбати Сертифікат Ви можете у всіх магазинах ПосудоГрад.
2.3 При купівлі Сертифікату необхідно отримати у касира-продавця: касовий чек та Сертифікат.
2.4 При придбанні Сертифікату ні які знижки не застосовуються.
2.5 Сертифікат придатний до обміну на товар наступного дня після його продажу.

3. Обмін Сертифіката
3.1 Обміняти Сертифікат на товари Ви маєте можливість в усіх магазинах ПосудоГрад.
3.2 В рахунок оплати однієї купівлі може прийматися як один, так і декілька Сертифікатів.
3.3 Звертаємо Вашу увагу, що у разі обміну Сертифікату (чи суми декількох Сертифікатів) на товари, вартість яких нижча за його номінал, грошовий залишок Вам не повертається.
3.4 Якщо вартість товару перевищує номінал Сертифікату, Вам необхідно здійснити доплату в касу магазину готівкою чи за допомогою пластикової картки, сума якої є різниця між ціною обраного Вами товару i номіналом Сертифікату (чи суми декількох Сертифікатів).
3.5 На товар, що отримується по Сертифікату, поширюються усі знижки.
3.6 У випадку, коли неможливо перевірити дійсність наданого Вами на обмін Сертифікату через те, що він був наданий для обміну у пошкодженому стані, i не можна ідентифікувати його номер, - Сертифікат в обмін на товар не приймається.
3.7 Сертифікат не пiдлягає обміну на грошовий еквівалент та на Сертифікат іншого номіналу.
3.8 Здійснивши обмін Сертифіката на товар, Ви отримуєте товарний чек на повну суму придбаних товарів, що дає Вам право на обмін товару у разі його не належної якості.
3.9 За фактом звершення купівлі Сертифікат вилучається.
3.10 Подарунковий сертифікат повинен бути використаний у термін, який зазначений на ньому. Термін дії Сертифікату вказаний на зворотній стороні Сертифікату; там же касир-продавець повинен вказати дату придбання сертифікату.

4. Інші умови
4.1 Подарунковий сертифікат не є іменним і може використовуватися як особою, що його отримала, так і передаватися для користування третім особам (далі - Утримувач). Утримувач зобов'язується після передачі Сертифікату наступному Утримувачеві ознайомити останнього із справжніми «Правилами користування і дії Подарункового сертифіката».
4.2 Подарунковий сертифікат не підлягає відновленню у разі ушкодження або його втрати.
4.3 Покупцеві слід зберігати чек на купівлю Сертифікату для підтвердження номіналу карти у разі ушкодження або інших спірних ситуацій.
4.4 У разі виникнення розбіжностей між Утримувачем і компанією ПосудоГрад, Утримувач вправі направити будь-яким з можливих способів повідомлення про свою незгоду в Клієнтську службу Компанії. Довідкова служба: (048) 700-08-21; info@posudograd.ua.
4.5 Зміни в справжні Правила, можуть бути внесені у будь-який час і підлягають доведенню до відома Утримувачів Сертифікатів шляхом розміщення на сайті posudograd.ua/gift-certificate

Подарочный сертификат 50 грн Подарочный сертификат 100 грн Подарочный сертификат 250 грн Подарочный сертификат 500 грн Подарочный сертификат 1000 грн